FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY

Již 15 let zabezpečujeme firmám jazykové vzdělávání. Naši klienti se těší z toho, že jejich zaměstnanci jsou schopni efektivně a sebevědomě komunikovat v praxi. Kromě všeobecné angličtiny vyučujeme i obchodní a právnickou angličtinu, která je velmi oblíbená právě u firemních klientů.

Proč jazyková škola YES?

• Dynamické hodiny - Výuka angličtiny má spád a je motivující.
  • Nadšení lektoři - Naši lektoři vytváří motivující prostředí, kde Vás angličtina bude bavit.
  • Komunikace - Při hodině jste doslova vtaženi do komunikace v angličtině a rychle ztratíte ostych mluvit.
  • Rychlé výsledky - Hodiny angličtiny Vás budou bavit, a proto budete postupovat rychleji.

Co nabízíme?

• Ukázková hodina - Bezplatná ukázková hodina angličtiny a rozřazovací testy přímo u Vás ve firmě.
  • Vstupní jazykový audit - Zjištění stávající jazykové úrovně.
  • Průběžný monitoring - Testování, monitorování pokroků ve studiu.
  • Kurzy - Skupinové kurzy i individuální výuka.
  • Zahájení výuky - Kdykoliv během roku.
  • Výuka na míru - Požadavek na cílovou úroveň, intenzitu, rozsah, dny, časy - to vše si určíte Vy.

Cena je nastavena na základě specifických požadavků klienta.