FIREMNÍ KURZY

Dnešní uspěchaná doba klade na všechny vysoké nároky. Rychlost, kvalita, spolehlivost, znalost cizích jazyků. To jsou hesla této doby. Dnes už si jen stěží dovedeme představit budoucnost našich dětí bez znalosti cizích jazyků. Pojďme tedy zkusit ještě ovlivnit tu Vaši kvalitně, spolehlivě a rychleji!!!

Proč jazyková škola YES?

• Dynamické hodiny - Výuka má spád a je motivující.   /   Nadšení lektoři - Naši lektoři vytváří motivující prostředí, kde Vás to bude bavit.
  • Komunikace - Při hodině jste doslova vtaženi do komunikace, rychle ztratíte ostych mluvit.
  • Rychlé výsledky - Hodiny Vás budou bavit, a proto budete postupovat rychleji.
  • Direct method -  Výuka je vedena inovativní metodou, která je neustále rozvíjena.
  • Metodika - Praktické učebnice, CD s nahrávkou hodin.

Co nabízíme?

• Ukázková hodina - Bezplatná ukázková hodina a rozřazovací testy přímo u Vás ve firmě.
  • Vstupní jazykový audit  - Zjištění stávající jazykové úrovně.   /   Průběžný monitoring - Testování, monitorování pokroků ve studiu...
  • Kurzy  - Skupinové kurzy i individuální výuka.   /   Zahájení výuky - Kdykoliv během roku.
  • Výuka na míru - požadavek na cílovou úroveň, intenzitu, rozsah, dny, časy - to vše si určíte Vy.
  • Výstupní jazykový audit  - Zjištění dosažené jazykové úrovně.

Cena je nastavena na základě specifických požadavků klienta.