Jazyková škola YES! působí v Pardubicích od roku 2006.

Již 17 let se věnujeme se převážně výuce angličtiny, ale v nabídce máme i další jazyky, jako například francouzštinu, italštinu, němčinu a španělštinu.

Dohovořit ve světě a rozumět cizí řeči je dovedností, která každému rozšíří škálu možností v životě, náhled na něj a tím jej nezanedbatelně obohatí. Naším cílem je nabídnout každému zájemci možnost tuto dovednost získat a dále rozvíjet.

Nemusí to být vždy jen nudná dřina, ale i zábava. V hodinách využíváme naše letité zkušenosti s různými metodami výuky a vybíráme to, co studenty posouvá nejvíce.

V nabídce naší školy jsou skupinové kurzy, individuální výuka, online výuka, firemní výuka a výuka dětí.

Velmi nás těší, že náš přístup je pro naše klienty důvodem podělit se o svou zkušenost se svými známými. Až 80% nových klientů přichází na základě doporučení od našich studentů.

reference

zeme