Angličtina středně pokročilí

Popis kurzu:

Na začátku tohoto kurzu si uděláte pořádek ve všech časech. Nově se kromě jiného naučíte předminulý a předbudoucí čas a nepřímou řeč. Proberete také podmínkové věty reálné i nereálné a způsobová slovesa s minulým infinitivem.

• S veškerou probranou gramatikou se budete setkávat při čtení anglických textů úrovně B1/B2.
  • Budete poslouchat drilová cvičení obsahující danou gramatiku.
  • Vše budete moci procvičit doma ve vzdělávacím programu Quizlet, ve kterém vám lektor bude tvořit cvičení na probranou látku.
  • Materiály k výuce dostanete vždy ve škole.

Termín bude upřesněno
Rozvrh výuky bude upřesněno
Intenzita výuky 1 x týdně 90 minut
Počet lekcí bude upřesněno