mírně pokročilí

V tomto kurzu si uděláte pořádek v základních časech a jejich průběhových formách a naučite se správně používat předpřítomný čas. Naučite se také druhou podmínkovou větu (I would do...) a další formy času budoucího (např. vazbu going to). Zopakujeme si základní způsobová slovesa a naučime se jejich opisné tvary. Novinkou bude trpný rod. Budeme číst upravené anglické texty úrovně A2 a poslouchat drilová cvičení s větami obsahujícími danou gramatiku. Vše budete moci procvičit doma ve vzdělávacím programu Quizlet, ve kterém vám lektor bude tvořit cvičení na probranou látku. Materiály k výuce dostanete vždy emailem.

Termín bude upřesněno
Rozvrh výuky PO 17.30 - 18.15 ST 17.30 - 18.15
Intenzita výuky 2 x týdně
Počet lekcí 36 x 45 min.