NAPSALI O  NÁS

 

V jazykové škole YES vyučují velmi přijatelným a efektivním způsobem výuky. Oceňuji výuku v malém skupinovém kruhu, kdy při hodině se při častých odpovědích na každého dostane. Profesionální přístup ohledně výběru lektorů zaručuje studentům velmi intenzivní a kvalitní výuku.  MOJE DOPORUČENÍ zní...YES

 

Radomíra Šindlerová - skupinový kurz 

 

Moje konverzace se studiem aj v jazykové škole YES! hodně zlepšila. Angličtina mě pořád baví. Jsme dobrá parta a učení jde nejlíp, když to děláme z důvodu zvědavosti, hravosti a nikoliv nucení se. Děkuji škole YES! za vstřícný přístup a dobrý výběr lektorů. Přeji Vám, ať se daří a máte hodně spokojených studentů.

 

Katka Lejhancová - skupinový kurz 

 

Výuku angličtiny v Jazykové škole YES! velice doporučuji. Školu jsem začala navštěvovat ve vyšším věku a s angličtinou jsem do té doby nepřišla do styku. Nikdy jsem se ji neučila. Měla jsem z toho obavy, ale ty se brzy vytratily. Škola používá velice kvalitní a dobrou formu výuky. Jako pracovně vytížený člověk  jsem se obávala množství slovíček, které se budu muset do další lekce naučit, písemných domácích úkolů, které nebudu stíhat vypracovat. Nic z toho se nenastalo. Prostě jen tak  jsme začali mluvit. A slovíčka se nabalovala a ze slov se stávaly věty. Bylo také dobré, že jsme si dopředu nemohli připravit odpovědi, protože jsme nevěděli, koho se lektor zeptá. Postupně jsme začali mluvit, číst a psát. Dnes anglicky mluvím, čtu a rozumím. To vše mne naučili v Jazykové škole YES.

 

Ing. Věra Slavíková - skupinová kurz, individuální výuka  

 

 

Dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval. Děkuji za to, že mi Vaše škola, se svojí účinnou přímou metodou, pomohla překročit do nynějška pro mě nepřekročitelnou hranici tzv. "věčného začátečníka". Začínal jsem se učit v různých školách, v různých městech, různými způsoby, avšak ve své podstatě velmi podobnými klasicky školními metodami. Přestože jsem se kromě lekcí učil docela intenzivně i doma, tak v praxi jsem stejně nakonec narážel na neschopnost normálně mluvit a  rozumět mluvené řeči.
Teprve váš kurz ze mě za pouhých 2,5 roku,  a to už mi dávno bylo 50,  udělal někoho, kdo je schopen se v cizině normálně a bez rozpaků domluvit v běžných situacích. A to jsem se ani nemusel příliš učit doma. Stačilo mi poctivě docházet na lekce a na lekcích se soustředit. Doma mi pak už stačilo si jen průběh lekce každý den na 5 minut lehce připomenout. Nyní už věřím, že i já, „antitalent na jazyky" jsem schopen se naučit anglicky velmi dobře v relativně krátkém čase a docela i bez námahy. Závěrem Vás prosím abyste poděkovali i Vašim lektorům, kteří mají také výrazný podíl na mém úspěchu. Na Vašich lektorech je od prvního okamžiku jasně vidět i cítit, že při jejich výběru kladete laťku velmi vysoko nejen na znalostní, ale i psychologickou úroveň. Ještě jednou. Děkuji! 

 

Vladimír Sůra - skupinový kurz 

 

 

Zkušenosti věčného začátečníka: Školu jsem navštěvovala 2 roky. Hned jsme začali s tvorbou vět. Obtížnost se postupem času zvyšovala, takže po těch dvou letech hlásím velký pokrok. K tomu přispěli i milí lektoři. Výuku obohatily i hodiny s rodilým mluvčím. Mohu všem vřele doporučit.

 

Lucie Kloučková - skupinový kurz 

 

 

Spolupráci českého stavebního holdingu enteria s jazykovou školou YES jsme zahájili v roce 2006, tedy hned, kdy škola zahájila svoji činnost. Velice nás nadchla jimi používaná přímá metoda. Užší spolupráci jsme navázali v roce 2011, kdy jsme založili dceřinou společnost enteria ARABIEN LTD. v Saudské Arábii. V současné době není pracovní den, kdy by u nás neprobíhal nějaký jazykový kurz. O letních prázdninách u nás probíhají intenzívní kurzy, trvající pracovní týden, které si naši pracovníci také velmi pochvalují. Dnes se společně s jazykovou školou YES! učíme nejen anglicky, ale také rusky a německy. K výuce používají moderní techniky  jako je poslech, video, prostě studenty nenechají vydechnout. Domácí úkoly jsou samozřejmostí a na konci pololetí probíhá přezkoušení znalostí formou testu, takže na nějaké „flákání" rozhodně není čas. Disponují lektory na vysoké profesní úrovni a pro ty, kteří se potřebují „rozmluvit" mají v záloze i rodilé mluvčí. Rozhodně doporučuji využít jazykových zkušeností jazykové školy YES! 

 

 Mgr. Monika Floriánová / ředitelka ŘZL - firemní výuka 

 

Firemní reference

cht_cse_renteriaMIROS_logopiis_logo_slogan_r3mosquitos_r_g2el_bluelogo-wikovge2

 

 

 

 

© 2006 - 2015 YES! Jazyková skolafacebook

tvorba webových stránek milan machatý