individuální výuka španělštiny

Je určena především těm, kteří chtějí mít výuku šitou na míru, jak pokud jde o obsah, tak časové možnosti - naši lektoři se pokusí maximálně vyhovět vašim časovým požadavkům. Velkou výhodou této formy výuky je vysoká flexibilita a její obliba stále roste.
Jedna lekce individuální výuky jak ve škole, tak online je dlouhá 45 minut a její cena včetně DPH je 544,50 Kč (450,- Kč bez DPH).

Skupinový kurz španělštiny

V tomto kurzu se naučite základní fráze a každodenní výrazy. Ptát se a odpovídat na jednoduché otázky ohledně vaší osoby a ostatních, představit se a jednoduchým způsobem komunikovat. Proberete abecedu, číslovky, dny v týdnu, hodiny, základní slovesa a jejich použití v přítomném čase – prostě vše pěkně od začátku. Při výuce budete hodně mluvit a vše hned procvičovat na hodině.

ODPOLEDNÍ - ZAČÁTEČNÍCI (ONLINE)                        RANNÍ - MÍRNĚ POKROČILÍ

Termín 3.10.2023 - 30.1. 2024                                      Termín 3.10. 2023 - 30.1. 2024
Rozvrh výuky ÚT 16.30 - 17.30                                     Rozvrh výuky ÚT 7.00 - 8.00
Intenzita výuky 1 x týdně                                               Intenzita výuky 1 x týdně
Počet lekcí 17 x 60 min.                                                 Počet lekcí 17 x 60 minut
Počet lidí ve skupině 4-6                                                Počet lidí ve skupině 4 - 6
Cena kurzu 4114,- Kč                                                      Cena kurzu 4114,- Kč

Pokud máte o studium zájem, vyplňte si nezávazný kontaktní formulář a my se s vámi obratem spojíme.